Dzień kobiet w Przelewicach

Po raz kolejny przekonaliśmy się, że na sołtysa Przelewic można liczyć. Wraz z innymi panami zorganizował obchody święta pań z właściwym sobie zapałem.

W programie była wizyta w kinie, a po niej spotkanie przy pięknie nakrytym stole. Był pyszny poczęstunek, kwiaty i życzenia … wyśpiewane przez reprezentację płci męskiej. Panowie cały czas troskliwie krążyli wokół stołów dbając, aby paniom niczego nie brakowało. Co, oczywiście, paniom bardzo się podobało 😉 Wśród zaproszonych znalazły się też sąsiadki ze Stowarzyszenia „Rosiny -to my”. W sumie przy stole zebrało się około 50 osób. Po krótkim „zagajeniu” naszego sołtysa od razu „rozkręciły się” rozmowy o przepisach, robótkach i innych ciekawych pomysłach. Rozstaliśmy się z postanowieniem częstszych spotkań i już szukamy następnej okazji. Oby jak najszybciej.

Specjalne podziękowania należą się sponsorowi wyjazdu – panu Mieczysławowi Mularczykowi, pomysłodawcy i dobremu duchowi całego zamieszania – panu Krzysiowi Marglowi oraz jego męskiej ekipie. Oczywiście w przygotowaniu poczęstunku pomagały panie z Koła Gospodyń Wiejskich, a nad sprawami technicznymi jako gospodarz GCK, gdzie spotkanie się odbyło, czuwała pani Anna Roman. DZIĘKUJEMY!!!

2 myśli w temacie “Dzień kobiet w Przelewicach

  1. Super,że w Przelewicach coś się dzieje. W dużej mierze zawdzięcza się to sołtysowi Krzysiowi Margielowi.Pozdrawiam Przelewice

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.