Wizyta posła Leszka Dobrzyńskiego

Zainteresowanie parlamentarzystów problemem nielegalnej fermy w Przelewicach wzrasta. Dzisiaj Przelewice odwiedził poseł Leszek Dobrzyński.

IMAG0345

Najpierw wizyta w przelewickim Gimnazjum, gdzie przekazano kilka kartonów książek do biblioteki szkolnej – to inicjatywa Forum Młodych Prawa i Sprawiedliwości, które reprezentował pan Rafał Niburski. Następnie krótki spacer po Ogrodzie Dendrologicznym – możliwość obejrzenia uroków Ogrodu Jubilata (80 lat!) w jesiennej szacie. Krótkie, ale bardzo konkretne spotkanie z członkami Stowarzyszenia „Przelewice – Wspólna Sprawa” w pałacowej kawiarni – tu ukłony w stronę pani Dyrektor Ogrodu. Na zakończenie „wizja lokalna” na barykadach.

To wszystko dało pełny obraz w jakich warunkach próbuje się wprowadzić zwierzęta,  na czym polega nasz protest i co możemy stracić, jeżeli się poddamy. Poseł Leszek Dobrzyński zachęcił nas do dalszej walki i  życzył wytrwałości.

1 myśl w temacie “Wizyta posła Leszka Dobrzyńskiego

  1. Oczywiście równolegle z moralnym wsparciem możemy liczyć na głos w naszej sprawie kolejnego już posła.
    Konsekwentnie budujemy grupę posłów, którzy z pełnym przekonaniem i zgodnie z własnym sumieniem oddadzą głos, gdy dojdzie do głosowania w sejmie w sprawie zmian przepisów. Przepisów, które spowodowały, że zamiast urlopami cieszymy się popularnością, na której nam nie zależało.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.