Wizyta posła Leszka Dobrzyńskiego

Zainteresowanie parlamentarzystów problemem nielegalnej fermy w Przelewicach wzrasta. Dzisiaj Przelewice odwiedził poseł Leszek Dobrzyński.

IMAG0345

Najpierw wizyta w przelewickim Gimnazjum, gdzie przekazano kilka kartonów książek do biblioteki szkolnej – to inicjatywa Forum Młodych Prawa i Sprawiedliwości, które reprezentował pan Rafał Niburski. Następnie krótki spacer po Ogrodzie Dendrologicznym – możliwość obejrzenia uroków Ogrodu Jubilata (80 lat!) w jesiennej szacie. Krótkie, ale bardzo konkretne spotkanie z członkami Stowarzyszenia „Przelewice – Wspólna Sprawa” w pałacowej kawiarni – tu ukłony w stronę pani Dyrektor Ogrodu. Na zakończenie „wizja lokalna” na barykadach.

To wszystko dało pełny obraz w jakich warunkach próbuje się wprowadzić zwierzęta,  na czym polega nasz protest i co możemy stracić, jeżeli się poddamy. Poseł Leszek Dobrzyński zachęcił nas do dalszej walki i  życzył wytrwałości.

Jedna myśl nt. „Wizyta posła Leszka Dobrzyńskiego

  1. Oczywiście równolegle z moralnym wsparciem możemy liczyć na głos w naszej sprawie kolejnego już posła.
    Konsekwentnie budujemy grupę posłów, którzy z pełnym przekonaniem i zgodnie z własnym sumieniem oddadzą głos, gdy dojdzie do głosowania w sejmie w sprawie zmian przepisów. Przepisów, które spowodowały, że zamiast urlopami cieszymy się popularnością, na której nam nie zależało.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.