Jest przedszkole!

Wreszcie! Po wielu trudach i emocjach, z „drobnym opóźnieniem” mamy w Przelewicach przedszkole!

Tak właściwie, punkt przedszkolny. Od 15 października opieką zostanie objęte 25 dzieci w wieku 3 – 4 lat, w godzinach od 7 do 16 -tej. Oprócz zwykłego programu, przedszkolaki będą miały zajęcia ze specjalistami (logopeda, gimnastyka korekcyjna, rytmika, język angielski). Projekt przewiduje funkcjonowanie przedszkola w takim kształcie przez 22 miesiące.

To dobrze, że inicjatywa radnych doczekała się realizacji. Oczywiście, to sukces wielu osób zaangażowanych w przygotowanie projektu, pracowników urzędu i samych władz. Ale nie zapominajmy, że zapewnienie opieki przedszkolnej, to zadanie własne gminy. I potraktujmy to jako krok w dobrym kierunku – ku normalności.

12 myśli w temacie “Jest przedszkole!

 1. Wreszcie są Radni, którzy nie przychodzą tylko po dietę, a starają się coś zrobić dla tej Gminy. I wszyscy są oburzeni i zdziwieni ,, to co robi i mówi Pan Wójt nie jest święte?” Nie! Nie jest! W myśl przysłowia ,, co dwie głowy to nie jedna”, a jak jest 15 to już naprawdę można coś wytworzyć;-) na razie jest 8 głów i nauka idzie ciężko ale może……… Już niektórzy radni sobie zapisują ile jest dróg gminnych 😉 może jeszcze dojdzie do tego, że się tej cyfry nauczy 😉

 2. A tak poważnie to fajnie, że to przedszkole powstało… nieważne czy dzięki radnym czy wójciowi! ważne, że jest!!!!!
  Dzieciom na wsi też się coś należy nie????

 3. Nie poruszam żadnych tematów ani nikogo prowokować nie będę!!!
  (mąż mi nie pozwolił:):):):).
  Uważam, że są lepsi prowokatorzy odemnie… choćby…..
  Pozdrawiam.

 4. …i Kulturalnie proszę nie ruszać!!!…mi tu Pani Zosi…bo się wzruszy i poruszy, jak się nie temat ruszy…co to miał być? poruszony…”najjj-przód” …kobiecą mądrością ma!!!… zostać zgłębiony…a pracującej kobiecie ???…czasu trzeba!!!…dać…na pomyśle*nie???… ;-)))))))))))) >>>a???nie???…stara!!!…przecież się<<<

  • …no!!!!…i ja się też!!!…prawie, że…jak pani Zosia???…prawie ,że nigdy???niby-to męża-nie-męża….nie!!!-pytam…o zdanie…mogę???…a może nie mogę…*och-a-nie???… (w każdym przedszkolu przecie!!!-ż uczą – twardych zasad życia-w tym dopiero zaczynają ->>>Zosia=samosia!!!<<< … a??? i również …w myśleniu, wnioskowaniu, wypowiadaniu i działaniu)…Proszę więc w natłoku szumnych wypowiedzi zbyt się nie "narzucać" …i nie zakłócać innym rwącego toku twórczego!!!…myślenia… bez z???rozumienia…Dzięki…Pa!!!….Miłego Dnia!!! Wszystkim i Pani Zosi…też!!! ;-)))) Pozdrawiam taka-tam- niby-nie-Kowalska.;-)))

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.