Doniesienie złożone!

Dzisiaj, zgodnie z obietnicą, złożyliśmy w prokuraturze rejonowej w Pyrzycach 204 doniesienia (2 kartony!), jakie podpisali mieszkańcy Przelewic na niedzielnym zebraniu wiejskim,

W doniesieniu wskazano na niedopatrzenia i zaniedbania, jakich dopuścili się inwestor i wynajęte przez niego firmy oraz powiatowy inspektor nadzoru budowlanego. Mamy nadzieję, że nasze głosy (204!) nie pozostaną bez echa. Treść doniesienia znajdziecie w zakładce „dokumenty”.

Po raz kolejny pokazaliśmy (tym razem w Pyrzycach), że mieszkańcy Przelewic potrafią się zorganizować i zdecydowanie wyrazić swój sprzeciw przeciw łamaniu prawa.

Specjalne podziękowania dla młodzieży, która pomogła nam w kopiowaniu załączników na płytach CD. To dobrze, ze możemy liczyć na młodych!

3 myśli nt. „Doniesienie złożone!

 1. Poseł Leszek.Dobrzynski zadeklarował chęć udzielenia pomocy. Wysłałem do Niego mail na adres sejmowy z prośbą o konkrety i spotkanie.
  Zobaczymy czy otrzymamy odpowiedź i czy propozycja współpracy będzie zadowalała obie strony.
  My jesteśmy gotowi się spotkać i zacząć współpracę z pożytkiem dla wszystkich.
  Co z tego wyniknie – zobaczymy.

 2. A jednak się myliłem:)
  Pan Poseł Leszek Dobrzyński odezwał się.
  Rozmawialiśmy telefonicznie. Zainteresował się naszym problemem. Chce do nas przyjechać (najprawdopodobniej będzie to w najbliższą sobotę), a wcześniej planuje nagłośnić w Sejmie i ministerstwach nasz problem.
  Poprosił o kopie naszych pism, doniesień i próśb o interwencję.
  Dziś Mu to co mam prześlę

  Może politycy nam pomogą skoro administracja państwowa się pociąga.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.