Doniesienie złożone!

Dzisiaj, zgodnie z obietnicą, złożyliśmy w prokuraturze rejonowej w Pyrzycach 204 doniesienia (2 kartony!), jakie podpisali mieszkańcy Przelewic na niedzielnym zebraniu wiejskim,

W doniesieniu wskazano na niedopatrzenia i zaniedbania, jakich dopuścili się inwestor i wynajęte przez niego firmy oraz powiatowy inspektor nadzoru budowlanego. Mamy nadzieję, że nasze głosy (204!) nie pozostaną bez echa. Treść doniesienia znajdziecie w zakładce „dokumenty”.

Po raz kolejny pokazaliśmy (tym razem w Pyrzycach), że mieszkańcy Przelewic potrafią się zorganizować i zdecydowanie wyrazić swój sprzeciw przeciw łamaniu prawa.

Specjalne podziękowania dla młodzieży, która pomogła nam w kopiowaniu załączników na płytach CD. To dobrze, ze możemy liczyć na młodych!

3 myśli w temacie “Doniesienie złożone!

 1. Poseł Leszek.Dobrzynski zadeklarował chęć udzielenia pomocy. Wysłałem do Niego mail na adres sejmowy z prośbą o konkrety i spotkanie.
  Zobaczymy czy otrzymamy odpowiedź i czy propozycja współpracy będzie zadowalała obie strony.
  My jesteśmy gotowi się spotkać i zacząć współpracę z pożytkiem dla wszystkich.
  Co z tego wyniknie – zobaczymy.

 2. A jednak się myliłem:)
  Pan Poseł Leszek Dobrzyński odezwał się.
  Rozmawialiśmy telefonicznie. Zainteresował się naszym problemem. Chce do nas przyjechać (najprawdopodobniej będzie to w najbliższą sobotę), a wcześniej planuje nagłośnić w Sejmie i ministerstwach nasz problem.
  Poprosił o kopie naszych pism, doniesień i próśb o interwencję.
  Dziś Mu to co mam prześlę

  Może politycy nam pomogą skoro administracja państwowa się pociąga.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.