Co z tymi norkami ?

W najbliższym tygodniu minie 9 miesięcy trwania naszego protestu przeciwko powstaniu fermy norek w Przelewicach. To bardzo dużo czasu. Spróbujmy podsumować co się wydarzyło w tym czasie, a na co jeszcze ciągle czekamy.

protest

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców gminy Przelewice, a także naszych przyjaciół z Rościna, Miedzynia i Lipian na spotkanie informacyjno – podsumowujące w piątek 11 kwietnia w sali GCK w Przelewicach o godz, 18:00. Podczas spotkania będziemy gościć przedstawicieli parlamentarzystów z naszego regionu, panów: Michała Jacha i Marka Gróbarczyka (PiS). Będzie okazja do zadania pytań dotyczących prac nad zmianami w prawie polskim w dziedzinie hodowli zwierząt futerkowych i ochrony środowiska.

1 myśl w temacie “Co z tymi norkami ?

  1. Dzień dobry,
    Rozumiem, że przy okazji wyborów Pan Gróbarczyk obieca wszystko. To jest bezsprzeczne. Proszę jednak zapytać się o katastrofę smoleńską. Był wybuch czy jednak go nie było ? No i jeszcze, czy zabukował już miejsce na wczasach agroturystycznych w Rościnie, perełce Unesco. Być może rodzina z Brukseli da się namówić na odwiedziny kraju.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.