Chyba nie kupię sobie futra z norek

Postulaty zamknięcia nielegalnych ferm norki amerykańskiej oraz wprowadzenia kompletnego zakazu hodowli zwierząt futerkowych skandowane były dzisiaj przed Urzędem Wojewódzkim w Szczecinie.

protest przed UW

W demonstracji wzięli udział mieszkańcy miejscowości, w których istnieją nielegalne fermy (Rościn), a także ci, którzy protestują przeciwko powstaniu takich ferm w swoich miejscowościach (MIedzyń, Jarząbki, Przelewice). Organizatorem protestu była Szczecińska Inicjatywa na Rzecz Zwierząt BASTA. Po podpisaniu petycji przez przedstawicieli uczestników zgromadzenia, zaniesiono ją do biura Wojewody z prośbą o przekazanie jej do Rządu. Niestety, ani Wojewoda ani jego zastępca nie znaleźli chwili czasu aby spotkać się z protestującymi.

protest przed UW 2

 Zobacz relację w Kronice Szczecińskiej z 03.10.2013 ==> tutaj

3 myśli w temacie “Chyba nie kupię sobie futra z norek

  • To będzie prawdziwy sukces. Gdy zamykano stocznie także poszo na bruk pare tys ludzi. Czy dla Przelewic miało to jakieś znaczenie poza relacjami oglądanymi w mediach ? Raczej Nie. W tym przypadku jest tak samo ! Pozamykanie wszystkiego to dla jednych jedynie nowy news a dla innych na początek drogi do urzędu pracy, może zagranica i ludzie się rozpłyną. Potem tylko będzie lament. Jak żyć Panie Przmierze, Krótko

   • To Ty łgarzu, czy jakiś inny gość?
    Mam nadzieję, że wygramy, a Wy poczujecie się tak samo jak wasi kumple z Danii. Że poczujecie się wyproszeni.
    To nawet w ułamku nie odda Wam tego co czujemy my, gdy bez zaproszenia wpychacie się między nas 😛

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.