ARFIK w Przelewicach

W sobotę 10 października odbył się koncert Grupy Artystycznej ARFIK z programem Kraina Rodzina. Cieszymy się bardzo, że mogliśmy wysłuchać tego ciekawego występu!

20151010_171317Kompozytorem wszystkich utworów arfikowych jest Ryszard Leoszewski – założyciel zespołu o 28 letniej historii. Autorką tekstów piosenek i inscenizacji jest poetka i pisarka Barbara Stenka. Wszystkie utwory, włącznie z tytułowym – Kraina Rodzina, mają bardzo mądre treści o codziennym życiu dzieci w polskich rodzinach, jakże różne w stosunku do tych, którymi próbuje się na co dzień karmić nasze dzieci w mediach.

20151010_180201Koncert był także świetną okazją do spotkania członków naszego zespołu Mali Giganci z członkami Grupy ARFIK. Kto wie, może uda się w przyszłości nawiązać współpracę miedzy oboma zespołami?

Struktura360-KulturaDostepna-lifting-LOGO-kolor

Koncert był kolejną częścią projektu „Przelewickie spotkania z kulturą”, który jest realizowany w ramach programu Kultura Dostępna i sfinansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz z budżetu Gminy Przelewice.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.