Ludzie, którym Przelewice nie są obojętne !

Z radością witamy kolejne inicjatywy, które udowadniają, że to co się dzieje w Przelewicach jest dla wielu osób ważne. Tym razem chodzi o wirtualne miejsce dyskusji „Przelewice – nic o nas bez nas”.

Screenshot

Właśnie pod taką nazwą została utworzona na FB grupa otwarta, której celem jest podjęcie najważniejszych spraw naszej gminy. Autorem profilu jest Marek Kowalczuk (gratulujemy pomysłu!). Na początek zostały zaproponowane takie tematy jak: gospodarka śmieciowa w gminie, fotoradary czy ścieżki rowerowe. Tematy, które dotyczą nas wszystkich. Warto więc włączyć się do dyskusji. Do czego serdecznie zachęcamy!

 

3 myśli w temacie “Ludzie, którym Przelewice nie są obojętne !

  1. Dziękuję za reklamę.
    Mam cichą nadzieję, że różnice jakie czasem są między nami będą doskonałym pretekstem do zaciętych dyskusji, a być może i gorących sporów, których efektem będzie wspólne wypicie kawy po tym jak uda się wspólnie wiele dobrego zrobić dla Przelewic.

  2. Cenne są wszelkie inicjatywy poprawiające nam jakość życia, dzięki. Miejmy nadzieję, że nie skończy się na dyskusjach jak np. w przypadku ścieżki rowerowej pomiędzy ścieżką z Pyrzyc, a Kosinem. Lato mija, ptaszki się wylęgły i odleciały, a krzaki w dalszym ciągu uniemożliwiają rowerzystom z Pyrzyc dojazd do Ogrodu.
    Pozdrawiam. Andrzej Syczewski

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.