Głosujmy na naszego sołtysa !

Jak co roku, redakcja Głosu Szczecińskiego organizuje plebiscyt na najbardziej prężnego rolnika i najsympatyczniejszego sołtysa roku.

Sołtys

Naszego Sołtysa Krzysztofa Margla wszyscy znamy. O jego ofiarności i zaangażowaniu w pracę na rzecz naszej przelewickiej społeczności mogliśmy przekonać się nie jeden raz. Od trzech lat bardzo mocno i skutecznie próbuje uwrażliwić mieszkańców Przelewic na temat estetyki wsi i integracji mieszkańców, organizując wspólne prace porządkowe (wiosenne sprzątanie Przelewic), konkursy na Najpiękniejszą Posesję, a także Biesiadę Przelewicką (w tym roku odbędzie się już V edycja Biesiady).

Sołtys

Od początku lipca, Pan Krzysiu (bo tak go nazywamy) bardzo aktywnie organizuje dyżury protestujących mieszkańców Przelewic przeciwko niechcianej fermie norek. To na jego głowie jest troska o to, aby nie zabrakło wody, kawy czy herbaty na barykadach. Myślę, że nie trzeba nikogo w Przelewicach przekonywać, że to najlepszy sołtys w okolicy.

Do 10 listopada można jeszcze oddać głos w plebiscycie organizowanym przez Głos Szczeciński. Trzeba tylko wysłać SMS o treści GS.SOŁTYS.21 na numer 71466. Wyślij swój SMS! Każdy głos się liczy!

Zobacz także co pisze Głos Szczeciński ==> tutaj

2 myśli w temacie “Głosujmy na naszego sołtysa !

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.