Asia w sanatorium – dobry finał akcji

To fantastyczny przykład jak może działać sołtys i Rada Sołecka. Właśnie dotarła kartka z Międzywodzia, gdzie odpoczywała i rehabilitowała się Asia.

Jak już pisaliśmy w sierpniu (zobacz artykuł ),  podczas festynu V Biesiada Przelewicka przeprowadziliśmy zbiórkę na turnus rehabilitacyjny dla Asi. Dzięki ofiarności mieszkańców Przelewic udało się zgromadzić ponad 4 000 zł. I tak Asia wraz z mamą pojechały do sanatorium do specjalistycznego ośrodka rehabilitacyjnego RELAKS w Międzywodziu. Tam obie panie mogły korzystać z zabiegów rehabilitacyjnych, spacerów nad morze i innych atrakcji.

zobacz zdjęcia  ==> tutaj

Cieszymy się, że po raz kolejny okazało się, że ciągle jeszcze można liczyć na otwarte serca sąsiadów, znajomych, sponsorów i takie inicjatywy jak Darujemy radość i nadzieję mogą być realizowane.

Post Scriptum

Jeszcze jeden dowód na otwartość serca i wrażliwość na potrzeby innych: pan Drozdowski z Barlinka podarował Asi specjalistyczne łóżko rehabilitacyjne.  Jesteśmy pewni, że ten dar znakomicie ułatwi pielęgnację i opiekę nad Asią. Dziękujemy!

zobacz zdjęcia 

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.