„Przelewice – Wspólna Sprawa”

Uprzejmie informujemy, że 27 maja 2013 nasze stowarzyszenie „Przelewice – Wspólna Sprawa” zostało zarejestrowane przez Starostę Pyrzyckiego. Rozpoczynamy zatem normaną działalność.

Tutaj znajdziesz ==> Regulamin Stowarzyszenia „Przelewice – wspólna sprawa”

[catlist name=Stowarzyszenie orderby=modified excerpt=yes]

6 myśli w temacie “„Przelewice – Wspólna Sprawa”

 1. Prośba
  Apeluję do władz Gminy Przelwice o szansę zaprezentowania hodowli norek w Duńskim standardzie.Zapewniam Władze oraz wszystkich mieszkańców , iż hodowla taka nie stanowi żadnej uciążliwości zarówno dla mieszkańców jak i środowiska.
  Proszę o możliwość spotkania z władzami Przelewic .

  • Prośba jest skierowana pod zły adres. Trudno jest nam wypowiadać się w imieniu władz Przelewic.
   Natomiast w imieniu dużej grupy mieszkańców możemy coś zaproponować.
   Może założycie swoją fermę na terenie Niemiec. Tu blisko jest tyle wolnych i tanich nieruchomości. Z pewnością w oparciu o duńskie standardy nie będą mieli żadnych problemów z wyrażeniem zgody.

  • Inwestorze Won z Polski – śmietnik tu zrobiłeś, wbrew obietnicom są zanieczyszczenia, idź do siebie chodować i zanieczyszczać

 2. Dlaczego z władzami Gminy??? Z mieszkańcami owszem… niech wszyscy usłyszą co inwestor ma do przekazania!!!! My tu mieszkamy!!!!

 3. Uważam, że przyjęto niewłaściwa kolejność.
  Gdyby Inwestor pojawił się z propozycją hodowli, gdyby przestawił swoje potrzeby i pomysł aby ten interes prowadzić z poszanowaniem Mieszkańców Gminy Przelewice to zapewne Władze Gminy, Radni, a i pewnie mieszkańcy by się pochylili nad propozycją. Może wspólnie udało by się znaleźć dogodną dla wszystkich lokalizację.
  Dziś jednak wiemy jak Państwo działacie. Wasze obietnice mają wartość zerową.
  Gotowi jesteście łamać prawo miejscowe, prawo budowlane i stworzyliście zagrożenie dla życia i zdrowia mieszkańców zlecając rozbiórkę ok 150m2 dachu pokrytego eternitem firmie, która najwyraźniej nie ma bladego pojęcia jak to się czyni.
  Wczoraj zaś, pod osłoną nocy usiłowaliście zasiedlić swoją samowolę budowlaną.
  W świetle powyższego uważamy, że jedyną osobą, która powinna z Wami rozmawiać jest Prokurator! Mocno się postaramy by Was z Nim „umówić”.
  Przy okazji narobiliście sprzyjającym Wam urzędnikom sporo kłopotu. Zadbamy, by przełożeni osób, którym udowodnimy patrzenie na Wasze poczynania przez palce wyciągnęli stosowne konsekwencje. Takich urzędników też postaramy się „umówić” z Prokuratorem i Sądem.
  Jak więc rozmawiać w tej sytuacji o ewentualności spotkania? Nie możemy się spotkać. Zdecydowanie na takie spotkanie za późno.

 4. Pingback: PRZEMOC NA FERMACH NOREK | BASTA!

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.